Choď na obsah Choď na menu
 


NOVÁ DISKUSIA

  Príspevky sa necenzurujú a ani bezdôvodne nevymazávajú ak sa držia témy /administrátor/.

Okres Medzilaborce zaradila vláda SR k najmenej rozvinutým okresom Slovenska. Príprava okresu na zaradenie do programu podpory NRO sa začala už v júli 2017, kedy sa splnomocnenec vlády stretol so zástupcami okresu s cieľom predstaviť im program podpory, oboznámiť ich s tvorbou akčného plánu a skoordinovať aktivity jednotlivých subjektov v okrese najmä v súvislosti s definovaním priorít regiónu.  

Ministerstvo hospodárstva SR ako sprostredkovateľský orgán v rámci operačného programu Výskum a inovácie vyhlásilo Výzvu na predkladanie žiadostí o poskytnutie nenávratného finančného príspevku, zameranú na podporu mikro-, malých a stredných podnikov pôsobiacich v oblasti poskytovania služieb výhradne v najmenej rozvinutých okresoch.

Výška finančných prostriedkov zo zdrojov EÚ vyčlenených na uvedenú otvorenú výzvu je 10 000 000 eur. Viac informácií o výzve: https://www.opvai.sk/sk/vyzvy/mh-sr/dopytovo-orientovane-projekty/20122017_vyzva_opvai-mhdp2017331-14/ .

Čomu by sa okres a mesto Medzilaborce mali venovať? Aké projekty by sa mali presadiť? Ako využiť peniaze z eurofondov?

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: bez cenzury

(Daj link, 11. 9. 2018 9:58)

Daj link

Žiadne prekvapenie

(Realista, 9. 9. 2018 16:42)

Dosť špekulácií. Aj tak je TOP favorit Ďoďo. Z každej skupiny voličov určite stiahne hlasy a pre ML bude platiť, kde sa traja bijú, štvrtý vyhráva.

Re: Žiadne prekvapenie

(anička, 9. 9. 2018 19:40)

Top favorit Ďoďo, aj ja si myslim, že by nebolo od veci vpustiť do vedenia mesta novú krv, nový vietor. Človeka, ktorý nemá za sebou rozkradačky, spoluprácu s Chudikovcami, človeka, ktorý sa vie postaviť za správnu vec. Myslím si, že má svoju vlastnú hlavu, vlastné názory a nemusí sa spoliehať na to, či mu niekto dovolí realizovať vlastné aktivity.Nebolo by od veci, dať mladému šancu a vymeniť aj tých "zatuchnutých" poslancov, ktorí už takmer od nežnej sedia na poslaneckých stoličkách a "akože" sa podieľajú na chode mesta a vylepšovaní jeho životaschopnosti. Čo vy na to Laborčania? Nechame ďalej pri koryte Soleja, Solejovu, Vyšňovského či nebodaj p.pravničku Majku? Veď je to jedna veľká RODINA......

Re: Re: Žiadne prekvapenie

(firda, 10. 9. 2018 15:06)

To ten krtavyj?

Re: Re: Re: Žiadne prekvapenie

(Majko, 10. 9. 2018 19:37)

Asi ten, ale tak sa nehovoreť, škaredo, vyn len nevyrosnuv. Skus kus normalnyjše jak liliput :)

Re: Re: Re: Re: Žiadne prekvapenie

(anička, 10. 9. 2018 23:15)

Najlepšie je hned yautočiť, vulgarne/či sprosto/sa vyjadriť o človeku len preto, že nabral odvahu v tých zapeklitých Medzilaborciach dovoliť si isť kandidovať. Firda, Majko, choďte kandidovať vy!!!! Alebo je oveľa ľahšie špinavo útočiť, vysmievať, dehonestovať človeka?Alebo je to iba strach????Strach z toho, že by sa tomu "m a l é m u" podarilo niečo s mestom urobiť? Dajte šancu odvážnym

Re: Žiadne prekvapenie

(štyrka, 11. 9. 2018 7:52)

Mysliš, že ked si sam napišeš na seba aky si jedinečny, že je aj v meste taky nazor na teba? Budeš štvrty to maš pravdu.

12eur na hodinu, bude zaujem?

(LSSP, 15. 6. 2018 13:32)

Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky, Limbová 2, 837 52 Bratislava 37 podľa ustanovenia § 14a zákona č. 578/2004 Z. z. o poskytovateľoch zdravotnej starostlivosti, zdravotníckych pracovníkoch, stavovských organizáciách v zdravotníctve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 257/2017 Z. z. (ďalej len „zákon“)

vyhlasuje výberové konanie

na vydanie povolenia na prevádzkovanie 47 ambulancií pevnej ambulantnej pohotovostnej služby pre dospelých a 35 ambulancií pevnej ambulantnej pohotovostnej služby pre deti a dorast :

Re: 12eur na hodinu, bude zaujem?

(LSSP, 15. 6. 2018 13:38)

Lspp zatial nebude fungovať v okresoch: Banovce, Banska B,, Bratislava, Bytca, Cadca, Detva, D. Kubin, Galanta, gelnica, Hlohovec, Ilava, Košice, K. Chlmec, K. Nove Mesto, Krupina, Levice, Levoče, L. Mikulaš, Lucenec, Malacky, Medzilaborce,Namestovo, Nove Yamky, Pezinok, Poltar, Prešov, Puchov, Revuca, R. Sobota, Sabinov, Senec, Skalica, Snina, Sobrance, St. Lubovna , Stropkov, Sturovo, Topolcany, Trebišov, Trnava, Velky Krtiš, , T. Teplice, Zl. Moravce, Zvolen, Ziar nad Hronom.

Re: Re: 12eur na hodinu, bude zaujem?

(Nezbedníček , 15. 6. 2018 18:14)

Nerobte paniku. Stačí google, chladná hlava a je všetko jasné. Tuna je rozpis a ďalší sa pridá neskôr :)

je mi ľúto, že sklamem neprajníkov, avšak nateraz je všetko v poriadku.

https://www.po-kraj.sk/sk/samosprava/urad/odbor-zdravotnictva/pohotovostne-sluzby/rozpis-lspp/

Re: Re: Re: 12eur na hodinu, bude zaujem?

(A spadla klec, 10. 7. 2018 19:29)

A uz je po senzacii :-) APS bude v ML a dokonca aj pre deti a dorast.
Netreba hladat senzacie a vyvolavat paniku ;-) Dokonca ani netrebalo rokovanie vlady.
HE to bude prevadzkovat. Rozpis sluzieb je na nete.

Re: Re: Re: Re: 12eur na hodinu, bude zaujem?

(pohotovost, 10. 9. 2018 9:19)

Aspoň dasto funguje jak mať.

Re: Re: Re: Re: Re: 12eur na hodinu, bude zaujem?

(aspon, 10. 9. 2018 15:07)

Dufajme že aj dale bude

Ide vam karta sovmeni

(Frejzr, 8. 9. 2018 12:12)

Len sa sprickajte a cetvertyj kandidat sa posmivkuje a si neznate sto vytahne SASA za zolika :-)

Re: Ide vam karta sovmeni, oprava

(Frejzr, 8. 9. 2018 12:15)

Len sa sprickajte a cetvertyj kandidat sa posmivkuje a si neznate sto vytahne SAS za zolika :-)

otazka

(Vydrancan, 6. 9. 2018 15:40)

Vsetci si pamatame okazale navstevy a o polovacky p. Alexandra C. v Chudikovom (pardom Cernegovom hotely) v nasom meste!

Popri vsetkych papalasoch sa tam premavali aj velke zvierat z SNS, Nas ˇ
Šaško uz totiz zakotvil v narodnej strukture a veri v narod! Na tom by nebolo nic divne (ved vystriedal asi vsetky strany v republike, najma v case ked mali pristup k verejnym fondom), co je vsak zaujimavejsie je dohoda ktoru zjavne uzavrel..

Spolu s Adrianom, vztahovym "manazerom" a dvornym rozvracacom vytvorili schemu tichej podpory stran MOST HID a SNS. takze pani Maria G. sa stava ich konikom (ci kobylkou ak chcete) a ma nahradit Visnovskeho, lebo ten uz realne nema ziadnu sancu.

Navyse pan Visnovsky podla vsetkeho na krajskej rade odmietol znacku strany SMER, aby mohol kandidovat ako nezavisly(chcel len ich podporu a peniaze), no to mnohych nastvalo. Asi aj celkom logicky, takze realne budu podporovat "novu tvar", navyse zenu, ktora roky kryla ksefty s mestskym majetkom a jeho privatizaciu.

Neviem ci to obyvatelia mesta vidia, ale pod hlavickou "novej tvare" chce mesto riadit niekto, kto 20 rokov sedi v zastupitelstve a komu presla ako advokatovi cez ruky snad kazda zmluva, pri ktorej mesto krvacalo az hroza.
Nemocnica, Bytenerg, predaje budov..

Mimochodom nechceli ste podpru KDH za to, ze ma mesto po volbach (ak nasa pani "nova tvar" vyhra) odkupit budovu byvalej sukrarne (dnes Bueno) od pani Margarety ? Za sumu tak asi 20 krat vyssiu nez za ku ju predalo pred X rokmi...? pytam sa to otvorene... hoci viem, ze odpoved by Vas pochovala niekde na zamocnickej, kde zrejme ocakavate najvacsi "volebny nakup"..

Predstava ze mesto ostane v rukach tych istych banditov ako je teraz, len chlapceka vymenia za dievcatko je strasna!

Nuz, pozrite sa par rokov do minulosti a uvedomnte si co sa deje. Primatori sa striedaju, len Šaško, Adrian a Majka tam vzdy "nejakym sposobom" pri korytku boli..

Re: otazka

(Majko, 6. 9. 2018 18:39)

Ti dvaja by mali ostať pri korytku, ale Majka primatorka? tak to už je riadny trapas! aj keď ma podchitenu romsku komunitu za svoje služby a aj niektorych "rusnakov", tak s Panom Bohom Laborec! Nehovorim, že je hlupa, ako sa tu piše, ale vraj tupa je, ako "kaľačka na zamočnickej pred zimou" sto ľudi sto chuti, za mna NIE

Re: otazka

(Taj je, 6. 9. 2018 21:17)

Budeme zato volity estebaka od steinhubela mafiana a zlodija Ivana Velikoho.

Re: Re: otazka

(Majko, 6. 9. 2018 22:18)

Steinhubel=žaluď, očim bisiduješ! Ivan je Ivan=drivo " lisi" Maja je notarka=0"" Kyď ne Terajšij, tak Sašo! Neje vychodiska :)

Re: otazka

(Nezminila jes sja vobec, 7. 9. 2018 10:37)

:-) ale je somarik :-) A Saso tak silno zakotviv u SNS, ze kandiduje jak nezavislyj :-)
A ku dalsomu sja ani netreba vyjadruvaty. Nejde ti karta rozostvaty a toto je uplni mimo :-)
Ci p. Visnovskyj nekandiduje s podporou SMERu? Ale kandiduje. A uz mas dalsu voju slaboduchu dumku.
Abo romove. Volity ich chodit do 100 a teda Tvoja masova ucast mat dalsu vaznu trhlinu :-)
Nemat zmysel dalej rozoberaty, naj si kazdyj zrobit nazor sam ;-)
Aj kid pri sitkyj ucty, o tobi je dost chabyj, probac.


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35

následující »